Компанія ТОВ "ІНТЕРКОСМЕТИК Груп"
заснована в 1994 році є офіційним імпортером професійного бренду для волосся SUBRINA Professional (Словенія-Німеччина)

ПРО ВИРОБНИКА

CPE GmbH (ЦПе) - це найбільший виробник косметичної продукції у східній Європі: 350 співробітників виробляють понад 1000 найменувань косметичної продукції. SUBRINA Professional популярна в 33 країнах світу.

Висока репутація якості, багаторічний досвід і перевірені формули є незаперечною перевагою SUBRINA Professional на міжнародному ринку beauty індустрії.

ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ: АСОРТИМЕНТ — ЯКІСТЬ — ЦІНА


ІСТОРІЯ БРЕНДУ:

 1. У всьому світі знайдеться небагато компаній, які можуть пишатися 100-річною історією. Однією з таких компаній і є ILIRIJA, виробник SUBRINA Professional.
 2. У 1908 році - заснування компанії ILIRIJA. Важливою віхою у розвитку компанії стало виробництво фарби KOLESTON WELLA протягом довгих 30-ти років, у той час найкращої фарби на світовому ринку. Весь цей досвід став у нагоді для випуску власної професійної торгової марки для волосся SUBRINA Professional, яку компанія виробляє ось уже 55 років.
 3. У 1958 р. розроблений і випущений ПЕРШИЙ В СВІТІ КОНДИЦІОНЕР ДЛЯ ВОЛОССЯ під ТМ SUBRINA - інноваційний засіб, який назавжди змінив систему догляду за волоссям!
 4. У 1960 р. створено SUBRINA Studio - один з перших навчальних професійних центрів для перукарів. На його базі проводиться навчання майстрів, з метою познайомити з методикою правильного застосування продукції SUBRINA Professional і водночас новітніми модними тенденціями в області стрижок, фарбування та укладання волосся. У SUBRINA Studiо працює експериментальний відділ, який проводить первинне тестування нових продуктів на натуральному волоссі перед введенням їх на ринок.
 5. В 2006 р в столиці Словенії місті Любляна почав роботу навчальний центр вищого рівня - Academy SUBRINA Professional - центр сучасних тенденцій, авторських програм, новітніх технологій викладання. Щорічно команда топ-стилістів з різних країн створює в Академії свої трендові колекції від марки SUBRINA Professional.


ПРО ПРОДУКЦІЮ

Засоби для волосся SUBRINA Professional - це зразок «золотої середини» у всьому. Це синтез традицій і креативу. Це привабливий дизайн і зручність упаковки. На сьогоднішній день SUBRINA Professional включає в себе повний спектр продуктів для професійного використання і домашнього догляду:

 • 110 відтінків стійкої крем-фарби Unique
 • 42 відтінки безаміачного барвника Senseo;
 • 32 відтінки безаміачний стійкого барвника Premium line;
 • 110 засобів для догляду та стайлінгу на основі рослинних екстрактів і фітокомплексів;
 • Засоби для хімічної завивки і кератинотерапії;
 • Лікувальна лінія SUBRINA Recept для вирішення найбільш поширених проблем, пов'язаних з волоссям.
 • Дитяча лінія SUBRINA Kids для найменших.

SUBRINA Professional ВАШ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ПАРТНЕР